Dzień dobry

Witryna internetowa Szkółki Modelarstwa Sportowego RCOnLine ( SMS RCOnLine ) jest serwisem informacyjnym.
Umieszczane tutaj komunikaty są i będą pozbawione wszelkich komentarzy i ocen.

Informacje techniczne, zasady budowy i porady mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny.
Są realizacją założenia SMS RCOnLine mającej na celu przybliżenie i podzielenie się wiedzą jaką sobie przypisujemy.
Głównym zadaniem serwisu jest udzielenie informacji co gdzie i kiedy dzieje się na naszym podwórku modelarskim.

W miarę możliwości i czasu będziemy dzielić się odrobiną szczegółów technicznych.
Opisywać zasady i teorię.
Umieszczać informacje o przepisach NAVIGA które obejmują tą część modelarstwa .

Szkółka

Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkich chętnych. Szczególnie do uczestnictwa zapraszamy juniorów ale mile widziani są również seniorzy.

Zasady ą proste. Najpierw z nami poznajesz modele. Sprawdzasz się w swoich umiejętnościach i potwierdzasz chęć przystąpienia do tego hobby. Całość sprzętu w okresie początkowym jest zabezpieczona przez SMS  RCOnLine. Nie oznacza to jednak, że cały czas będziesz miał zabezpieczony cały zestaw. Po prostu chcemy by chęć została potwierdzona na zajęciach i treningach potem dopiero następuje przejście do dalszych etapów w zależności od wybranej klasy, sekcji. Na dzień dzisiejszy oferujemy dostępność do klasy sekcji M ( zdalnie sterowane ślizgi elektryczne ), w zimie uruchomiamy sekcję NS ( modele redukcyjne ) w oparciu o proste zestawy budowane od podstaw. Dla chętnych umożliwiamy możliwość pozyskania zestawów Tenshock, Artesana Latina i Billing Boats. Oferowane będą również zestawy autorskie.

Jeżeli jesteś zdecydowany poświęcić trochę czasu temu wspaniałemu hobby - zapraszamy do kontaktu, zapraszamy na zajęcia.

Maciej Kozłowski tel. +48 505 208 726 e-mail : maciek.kozlowski@rconline.pl

Spotkania i zajęcia prowadzone są przez instruktorów, sędziów modelarskich i aktywnych zawodników sekcji M. Pośród nas są Medaliści Mistrzostw Świata, Europy oraz Pucharu Świata. :)